




Umerașe 5 buc. din metal Victorie – Spinder Design
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Număr piese | 5 buc. |
| Material specific | Oțel |
| Greutate | 1.1 kg |
| Înălțime | 22 cm |
| Lățime | 1 cm |
| Lungime | 42 cm |
| Seria | Victorie |
| Calitate | Special Week 2/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Spinder Design |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm