Recomandăm
66,29 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 66,29 RON
- 19.04.2026 - 66,29 RON
- 14.02.2026 - 61,19 RON
- 05.02.2026 - 71,99 RON
- 23.01.2026 - 61,19 RON
- 16.01.2026 - 62,63 RON
- 07.11.2025 - 57,59 RON
- 31.10.2025 - 61,19 RON
- 25.10.2025 - 61,91 RON
- 26.06.2025 - 70 RON
- 20.06.2025 - 58 RON
- 19.06.2025 - 70 RON
- 20.03.2025 - 60 RON
- 10.03.2025 - 70 RON
- 05.03.2025 - 60 RON
- 26.02.2025 - 70 RON
- 22.02.2025 - 60 RON
- 15.02.2025 - 70 RON
- 13.02.2025 - 60 RON
- 11.02.2025 - 70 RON
- 04.02.2025 - 60 RON
- 03.02.2025 - 70 RON
- 10.01.2025 - 65,8 RON
- 08.01.2025 - 70 RON
Descrierea produsului
Covor negru lavabil 50x80 cm Amber – douceur d'intérieur
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Stil | Modern |
| Produs în | EG |
| Compoziție și tip de material | Poliamidă |
| Grosime | 0.5 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 0.46 kg |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Buclă (La nivel) |
| Model | Floral |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1100 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea/antiderapant |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/a se aspira frecvent/spălare la 30°c/nu se calcă |
| Material partea din spate | Latex |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Super
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm




















