










Colecția de mobilier de depozitare Madrid este deosebit de atrăgătoare datorită mânerelor din piele, care sunt foarte populare în acest moment. Cu toate acestea, dacă doriți un aspect clasic, alegeți doar mânerele rotunde din metal, care sunt, de asemenea, incluse.
| Produs în | DK |
|---|---|
| Înălțime picior | 10 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 29.1 kg |
| Înălțime | 103 cm |
| Lățime | 102 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Piele naturală/metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Madrid |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/clasic/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Material picioare | MDF |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Închis/cu deschidere/fixare pe perete necesară |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Alb |
| Producător | Tvilum |
Recenzii ale utilizatorilor
Asamblarea este dificilă.

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

132×240 cm

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, Naproane de masă, la bucată


De perete


160×235 cm, clasic, dreptunghiular

60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte