Recomandăm
135,14 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 135,14 RON
- 19.04.2026 - 135,14 RON
- 10.03.2026 - 124,06 RON
- 05.03.2026 - 124,94 RON
- 05.03.2026 - 124,95 RON
- 20.02.2026 - 124,94 RON
- 16.02.2026 - 146,99 RON
- 14.02.2026 - 124,94 RON
- 27.01.2026 - 146,99 RON
- 10.01.2026 - 124,94 RON
- 01.11.2025 - 117,59 RON
- 27.10.2025 - 126,41 RON
- 23.10.2025 - 117,59 RON
- 15.07.2025 - 144 RON
- 11.07.2025 - 124 RON
- 26.06.2025 - 144 RON
- 26.06.2025 - 122,4 RON
- 20.06.2025 - 122 RON
- 17.06.2025 - 122,4 RON
- 06.06.2025 - 122 RON
- 01.06.2025 - 122,4 RON
- 01.06.2025 - 144 RON
- 27.05.2025 - 122,39 RON
- 23.05.2025 - 122 RON
- 25.03.2025 - 144 RON
- 21.03.2025 - 124 RON
- 15.01.2025 - 135,36 RON
Descrierea produsului
Covor mov/gri 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 2.4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Zaruri |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Mov/gri |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Perfect
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

233,11 RON247,99 RON























