Recomandăm
Canapea bej cu 2 locuri CORANTI VELVET
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.640 RON
- 01.08.2025 - 1.640 RON
- 01.07.2025 - 1.613 RON
- 20.02.2025 - 1.536 RON
- 19.02.2025 - 1.859 RON
- 11.02.2025 - 1.552 RON
- 04.02.2025 - 1.673 RON
- 17.01.2025 - 1.842 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: 100% poliester - 795-10 Lemn: Pin Placaj Spumă Dimensiuni Lățime: 146 cm Adâncimea scaunului: 60 cm Înălțimea scaunului: 45,5 cm Înălțime totală: 85 cm Greutate: 22 kg Dimensiunea pachetului: 69 x 147 x 85 cm (l x L x î) Specificații Nu înălbi Calcați la o temperatură de până la 110 °C, călcarea cu abur poate cauza daune ireversibile Curățare chimică profesională în tetracloretilenă și toate solvenții indicați pentru simbolul F, proces delicat Livrat neasamblat
Dimensiuni
| Adâncime: | 60 cm |
|---|
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Număr locuri | Două locuri |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Extensibila | Fara extensie |
| Adancime | 60 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Marime | Cu doua locuri |
| Forma | Canapele |
| Capacitate de incarcare | 240 kg |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc

























