Recomandăm
Canapea bej cu 2 locuri MANDI
Dimensiuni 84×132×51 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.369 RON
- 01.08.2025 - 1.369 RON
- 01.07.2025 - 1.346 RON
- 20.02.2025 - 1.282 RON
- 19.02.2025 - 1.552 RON
- 11.02.2025 - 1.278 RON
- 04.02.2025 - 1.378 RON
- 29.01.2025 - 1.524 RON
- 17.01.2025 - 1.418 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură: 100% poliester - AT 100-3 Lemn: Pin Placaj Spumă Dimensiuni Lățime: 132 cm Adâncime: 82 cm Adâncimea scaunului: 51 cm Înălțimea scaunului: 44 cm Înălțime totală: 84 cm Înălțimea picioarelor: 20 cm Greutate: 28 kg Dimensiune ambalaj: 38 x 108 x 78 cm (l x a x î) Specificații Pernuțe detașabile Nu înălbiți Călcați la temperatură de până la 110 °C, călcarea cu abur poate provoca deteriorări ireversibile Curățare chimică profesională în tetracloretilenă și toate solvenții specificați pentru simbolul F, proces delicat Livrat demontat Îmbunătățiți-vă locuința cu canapele în stil scandinav. Canapelele cu două și trei locuri sunt ideale pentru apartamente mici, unde economisesc spațiu. Acestea sunt cea mai economică soluție pentru zona de relaxare din casă. Canapele nu sunt doar dominante în camerele de zi, se potrivesc în birouri sau camerele copiilor. Impresia generală este accentuată de suprafața plăcută la atingere a canapelei. Tendința ultimilor ani este tapițeria catifelată sau tipic reiat de manșetră. Răsfățați-vă și relaxați-vă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 132 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu picioare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Bej |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Extensibila | Fara extensie |
| Adancime | 82 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Latime | 132 cm |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Marime | Cu doua locuri |
| Forma | Canapele |
| Capacitate de incarcare | 240 kg |
| Inaltime picioare | 20 cm |
| Adancime scaun | 51 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scurgator metalic pentru vase AVERO alb
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Coltar extensibil in forma de U SILVIANO, bej, 300x140 cm + 2 perne GRATUIT
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Perna decorativa pentru copii DINOSAURS
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



























