Recomandăm
Canapea extensibila gri NESTOR VELVET
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 1.827 RON
- 01.08.2025 - 1.827 RON
- 01.07.2025 - 1.797 RON
- 20.02.2025 - 1.711 RON
- 19.02.2025 - 2.069 RON
- 11.02.2025 - 1.768 RON
- 08.02.2025 - 1.906 RON
- 29.01.2025 - 2.033 RON
- 17.01.2025 - 1.969 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: 100% poliester - 795-11 Cadrul: Pin + placaj Picioare: Picioare din lemn de cauciuc Umplutură: Spumă Dimensiuni Lățime totală: 205 cm Lățime șezut: 180 cm Lățime cotiere: 12,5 cm Adâncime șezut: 51 cm Adâncime totală: 72 cm Înălțime șezut: 40 cm Înălțime totală: 83 cm Înălțime picioare: 17 cm Suprafața de dormit: 205 x 105 x 40 cm Specificații Extensibilă Pernuțe detașabile Partea din spate a spătarului este în aceeași nuanță Spătar reglabil Nu înălbiți Livrat demontat Îmbunătățiți-vă locuința cu canapele de stil scandinav. Canapelele cu două și trei locuri sunt ideale pentru apartamente mici, unde economisesc spațiu. Aceasta este cea mai economică soluție pentru zona de relaxare din casă. Canapelele nu sunt doar pentru livinguri; sunt potrivite și pentru birouri sau camerele copiilor. Impresia generală este subliniată de suprafața plăcută la atingere a canapelei. Tendința ultimilor ani este tapițeria de catifea fină sau manșetrul nervurat caracteristic. Lăsați-vă răsfățat și relaxați-vă.
Dimensiuni
| Adâncime: | 72 cm |
|---|
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu picioare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Înalt |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Culoare | Gri |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Adancime | 72 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Marime | Cu trei locuri |
| Forma | Canapele |
| Capacitate de incarcare | 250 kg |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Panou de perete tapitat QUADRATTA 20 x 50 cm – albastru Culoare: Albastru
Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc





























