Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 192,94 RON
- 19.04.2026 - 192,94 RON
- 05.03.2026 - 176,79 RON
- 05.03.2026 - 176,8 RON
- 24.02.2026 - 207,99 RON
- 20.02.2026 - 176,79 RON
- 16.02.2026 - 207,99 RON
- 14.02.2026 - 176,79 RON
- 09.02.2026 - 207,99 RON
- 10.01.2026 - 190,02 RON
- 06.01.2026 - 207,99 RON
- 01.11.2025 - 176,79 RON
- 27.10.2025 - 185,6 RON
- 23.10.2025 - 166,39 RON
- 15.07.2025 - 204 RON
- 11.07.2025 - 175 RON
- 26.06.2025 - 204 RON
- 20.06.2025 - 169 RON
- 17.06.2025 - 204 RON
- 10.06.2025 - 173 RON
- 06.06.2025 - 175 RON
- 02.06.2025 - 204 RON
- 01.06.2025 - 175,44 RON
- 29.05.2025 - 204 RON
- 27.05.2025 - 173,39 RON
- 23.05.2025 - 173 RON
- 20.05.2025 - 173,39 RON
- 16.05.2025 - 173 RON
- 13.05.2025 - 183,6 RON
- 09.05.2025 - 185,6 RON
- 02.05.2025 - 204 RON
- 30.04.2025 - 194 RON
- 25.04.2025 - 165 RON
- 24.04.2025 - 155 RON
- 10.04.2025 - 167 RON
- 07.04.2025 - 194 RON
- 27.03.2025 - 189 RON
- 25.03.2025 - 184 RON
- 10.03.2025 - 147,2 RON
- 05.03.2025 - 147 RON
- 26.02.2025 - 147,2 RON
- 26.02.2025 - 184 RON
- 04.02.2025 - 158 RON
- 17.01.2025 - 158,24 RON
Descrierea produsului
Covor verde 120x170 cm Band – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | BE |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 3.9 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Model | Geometric |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 1900 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Plăcut și frumos
Covorul este exact ca în fotografie, atât ca culoare, cât și ca model. L-am cumpărat pentru sufragerie, arată foarte bine, iar grosimea este potrivită. Este moale sub picioarele noastre, nu alunecă, pur și simplu este bun.
Covor simplu, culori vii. Recomand.
Covorul este frumos, exact cum trebuia să fie.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Protecții de aragaz 2 buc. din sticlă temperată 30x52 cm Universal – Wenko
30×52 cm, pentru bucătărie, design monocromatic

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător

Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri


























