Recomandăm
Covor bej rotund ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni ⌀ 160 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Moale și pufos (60%)
- Calitate bună (20%)
- Material aspru sau noduros (20%)
- Dificil de netezit (20%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 265,19 RON
- 19.04.2026 - 265,19 RON
- 19.03.2026 - 252,44 RON
- 10.03.2026 - 250,66 RON
- 05.03.2026 - 252,44 RON
- 05.03.2026 - 252,45 RON
- 20.02.2026 - 252,44 RON
- 16.02.2026 - 296,99 RON
- 14.02.2026 - 252,44 RON
- 27.01.2026 - 296,99 RON
- 23.01.2026 - 252,44 RON
- 20.01.2026 - 296,99 RON
- 19.01.2026 - 258,38 RON
- 10.01.2026 - 252,44 RON
- 06.01.2026 - 296,99 RON
- 27.12.2025 - 252,44 RON
- 01.11.2025 - 237,59 RON
- 27.10.2025 - 255,41 RON
- 23.10.2025 - 237,59 RON
- 03.07.2025 - 277 RON
- 26.06.2025 - 235,45 RON
- 20.06.2025 - 235 RON
- 17.06.2025 - 235,45 RON
- 07.06.2025 - 235 RON
- 20.03.2025 - 226 RON
- 10.03.2025 - 263 RON
- 05.03.2025 - 226 RON
- 26.02.2025 - 263 RON
- 22.02.2025 - 226 RON
- 15.02.2025 - 263 RON
- 13.02.2025 - 226 RON
- 11.02.2025 - 263 RON
- 17.01.2025 - 247,22 RON
Descrierea produsului
Covor bej rotund ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Diametru: | 160 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 5.12 kg |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Moale și pufos (60%)
- Calitate bună (20%)
- Culoare conform fotografiei (20%)
- Material aspru sau noduros (20%)
- Dificil de netezit (20%)
- Pare ieftin (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte grozav
Covor plăcut, pufos.
Calitate foarte bună, moale și pufos - culoarea este ca în fotografie.
Ușor ca și cum ar fi din China.
Mă așteptam la un covor moale, dar acesta nu a fost cazul. Materialul este noduros, aspru... a fost dificil și de netezit, motiv pentru care l-am returnat.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru



















