Recomandăm
Covor turcoaz 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 80×150 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culori vii și atractive (60%)
- Tesătură bună (20%)
- Formă imperfect dreptunghiulară (20%)
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 142,79 RON
- 19.04.2026 - 142,79 RON
- 10.03.2026 - 130,81 RON
- 05.03.2026 - 131,74 RON
- 05.03.2026 - 131,75 RON
- 24.02.2026 - 154,99 RON
- 20.02.2026 - 131,74 RON
- 16.02.2026 - 154,99 RON
- 14.02.2026 - 131,74 RON
- 27.01.2026 - 154,99 RON
- 23.01.2026 - 131,74 RON
- 20.01.2026 - 154,99 RON
- 16.01.2026 - 134,84 RON
- 15.01.2026 - 154,99 RON
- 10.01.2026 - 131,74 RON
- 06.01.2026 - 154,99 RON
- 08.12.2025 - 131,74 RON
- 01.11.2025 - 123,99 RON
- 27.10.2025 - 133,29 RON
- 22.10.2025 - 123,99 RON
- 01.08.2025 - 154,99 RON
- 30.07.2025 - 152 RON
- 25.07.2025 - 131 RON
- 15.07.2025 - 152 RON
- 11.07.2025 - 131 RON
- 26.06.2025 - 152 RON
- 20.06.2025 - 126 RON
- 17.06.2025 - 152 RON
- 10.06.2025 - 129 RON
- 06.06.2025 - 131 RON
- 06.06.2025 - 129 RON
- 01.06.2025 - 129,2 RON
- 01.06.2025 - 152 RON
- 27.05.2025 - 129,19 RON
- 23.05.2025 - 129 RON
- 20.05.2025 - 129,19 RON
- 16.05.2025 - 129 RON
- 13.05.2025 - 136,8 RON
- 09.05.2025 - 142,9 RON
- 02.05.2025 - 152 RON
- 30.04.2025 - 144 RON
- 25.04.2025 - 122 RON
- 15.04.2025 - 144 RON
- 10.04.2025 - 124 RON
- 25.03.2025 - 144 RON
- 20.03.2025 - 124 RON
- 10.03.2025 - 144 RON
- 05.03.2025 - 124 RON
- 26.02.2025 - 144 RON
- 22.02.2025 - 124 RON
- 15.02.2025 - 144 RON
- 13.02.2025 - 124 RON
- 30.01.2025 - 144 RON
- 17.01.2025 - 135,36 RON
Descrierea produsului
Covor turcoaz 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Turcoaz |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 2.4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culori vii și atractive (60%)
- Tesătură bună (20%)
- Aspect frumos (20%)
- Formă imperfect dreptunghiulară (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Este exact cum ati prezentat pe site.Culori vii, tesatura buna
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Covorul corespunde așteptărilor, însă nu are o formă perfect dreptunghiulară. Pe o latură este cusut în unghi și acest lucru se observă.
Am căutat un covor potrivit ca culoare pentru un covor rotund de un metru. L-am găsit. Ambele sunt foarte bune.
covor frumos
Un covor buclat tip shaggy, foarte atractiv mai ales datorita culorii alese(turcoise)
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

Masă de călcat Joseph Joseph Pocket, albastru deschis
De masă

Raft pentru baie argintiu lucios de colț telescopic din oțel inoxidabil Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Scară din bambus pentru prosoape Wenko Bamboo

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×22 cm




























