Recomandăm
209,09 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 209,09 RON
- 19.04.2026 - 209,09 RON
- 05.03.2026 - 194,64 RON
- 05.03.2026 - 194,65 RON
- 24.02.2026 - 228,99 RON
- 20.02.2026 - 194,64 RON
- 19.02.2026 - 228,99 RON
- 10.01.2026 - 194,64 RON
- 06.01.2026 - 228,99 RON
- 05.12.2025 - 194,64 RON
- 01.11.2025 - 174,03 RON
- 27.10.2025 - 196,93 RON
- 23.10.2025 - 183,19 RON
- 15.07.2025 - 225 RON
- 11.07.2025 - 194 RON
- 26.06.2025 - 225 RON
- 20.06.2025 - 187 RON
- 17.06.2025 - 225 RON
- 10.06.2025 - 191 RON
- 06.06.2025 - 194 RON
- 27.05.2025 - 225 RON
- 23.05.2025 - 194 RON
- 23.05.2025 - 191 RON
- 20.05.2025 - 191,24 RON
- 16.05.2025 - 191 RON
- 13.05.2025 - 202,5 RON
- 09.05.2025 - 211,5 RON
- 02.05.2025 - 225 RON
- 30.04.2025 - 214 RON
- 25.04.2025 - 182 RON
- 22.04.2025 - 214 RON
- 18.04.2025 - 182 RON
- 15.04.2025 - 214 RON
- 10.04.2025 - 184 RON
- 25.03.2025 - 214 RON
- 20.03.2025 - 184 RON
- 10.03.2025 - 214 RON
- 05.03.2025 - 184 RON
- 26.02.2025 - 214 RON
- 22.02.2025 - 184 RON
- 15.02.2025 - 214 RON
- 13.02.2025 - 184 RON
- 11.02.2025 - 214 RON
- 04.02.2025 - 184 RON
- 30.01.2025 - 214 RON
- 17.01.2025 - 201,16 RON
Descrierea produsului
Covor tip traversă crem 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 250 cm |
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Tip | Covor tip traversă |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 250 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Un produs de bună calitate, cu un aspect tineresc, care înveselește holul de la intrare.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

221,82 RON
Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
582,25 RON
Taburet gri deschis Milou – White Label
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat



























