Recomandăm
Canapea extensibilă din catifea Milo Casa Santo, verde petrol
Dimensiuni 96×225×100 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 7.062,65 RON
- 06.03.2026 - 7.062,65 RON
- 20.02.2026 - 5.864,15 RON
- 15.02.2026 - 5.519,2 RON
- 14.02.2026 - 5.864,15 RON
- 10.01.2026 - 5.864 RON
- 05.12.2025 - 5.864,15 RON
- 01.11.2025 - 5.864 RON
- 31.10.2025 - 5.864,15 RON
- 28.10.2025 - 6.899 RON
- 25.10.2025 - 5.933,14 RON
- 23.10.2025 - 6.899 RON
- 17.01.2025 - 5.723 RON
Descrierea produsului
Canapeaua extensibilă Santo oferă un spațiu de relaxare excelent pentru întreaga familie și adaugă o notă luxuriantă interiorului. Țesăturile folosite de brand sunt supuse unor teste riguroase care îi garantează durabilitate maximă, confort și stil atractiv . Astfel, pentru acoperirea canapelei a fost folosită o țesătură elegantă, cu o ușoară strălucire și cu un fir scurt, plăcută la atingere și, de asemenea, foarte rezistentă la abraziune. Tehnica Liquid Blocked utilizată pe țesătură face dificilă absorbția lichidelor, făcând astfel ca lichidul să se adune la suprafața materialului fără a pătrunde în profunzimea fibrelor. Prin urmare, cafeaua, ceaiul sau vinul vărsate pe țesătură sunt îndepărtate în câteva secunde prin aplicarea unei lavete ușor absorbante sau a unui prosop de hârtie. Include 2 perne decorative cu dimensiuni de 54 x 16 x 16 cm. Notă: Dimensiunile cutiei de depozitare sunt de 150 x 60 x 12 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 225 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 100 cm |
| Înălţime: | 96 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Perne de scaun | Fixe |
| Caracteristicile tapițeriei | Potrivit pentru animale de companie/rezistent la apă/inflamabilitate redusă |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Produs în | PL |
| Lățime cotiere | 15 cm |
| Înălțime cotiere | 68 cm |
| Înălțime spătar | 47 cm |
| Lățime șezut | 195 cm |
| Adâncime șezut | 55 cm |
| Înălțime șezut | 49 cm |
| Înălțime picior | 12 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 108 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 3 locuri |
| Înălțime | 96 cm |
| Lățime | 225 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/evită expunerea la lumina directă a soarelui sau la căldura emanată de sursele de căldură, pentru a preveni decolorarea |
| Dimensiunea zonei de dormit | 140x195 |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Santo |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Funcție | Extensibile/cu spațiu de depozitare |
| Design | Glamour |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Material structură | Placaj/MDF/lemn masiv de pin |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 100000 martindale |
| Denumire tapițerie | Salvador 06 |
| Producător | Milo Casa |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Galerie de perdea 76 - 213 cm extensibilă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene































