Recomandăm
Covor tip traversă maro 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 80×250 cm
194,64 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 194,64 RON
- 14.02.2026 - 194,64 RON
- 04.02.2026 - 228,99 RON
- 22.11.2025 - 194,64 RON
- 01.11.2025 - 183,19 RON
- 27.10.2025 - 196,93 RON
- 23.10.2025 - 183,19 RON
- 15.07.2025 - 225 RON
- 11.07.2025 - 194 RON
- 26.06.2025 - 225 RON
- 20.06.2025 - 187 RON
- 17.06.2025 - 225 RON
- 10.06.2025 - 191 RON
- 06.06.2025 - 194 RON
- 27.05.2025 - 225 RON
- 23.05.2025 - 194 RON
- 20.05.2025 - 225 RON
- 18.05.2025 - 198 RON
- 17.05.2025 - 191 RON
- 17.05.2025 - 198 RON
- 16.05.2025 - 191 RON
- 16.05.2025 - 198 RON
- 16.05.2025 - 191 RON
- 02.05.2025 - 225 RON
- 30.04.2025 - 214 RON
- 25.04.2025 - 182 RON
- 24.04.2025 - 214 RON
- 10.04.2025 - 184 RON
- 17.01.2025 - 201,16 RON
Descrierea produsului
Covor tip traversă maro 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 250 cm |
Specificații
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Traversă |
| Motiv | Unicolor, Abstract |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 250 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

369,22 RON
Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător




















