
Covor crem rotund ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, rotund, cu fir scurt, în stil scandinav
459,24 RON

Covor crem rotund ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, rotund, cu fir scurt, în stil scandinav
723 RON

Covor crem rotund ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
120 cm, ⌀ 120 cm, rotund, cu fir scurt, în stil scandinav
269,18 RON
Covor crem rotund ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 120 cm, ⌀ 120 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos (44%)
- Produs bine realizat (22%)
- Arată diferit față de poze (22%)
- Culoare mai închisă decât așteptat (11%)
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 269,18 RON
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 269,18 RON
- 08.05.2026 - 269,18 RON
- 17.04.2026 - 247,34 RON
- 01.04.2026 - 290,99 RON
- 27.03.2026 - 218,24 RON
- 25.03.2026 - 208,49 RON
- 24.03.2026 - 277,99 RON
- 19.03.2026 - 236,29 RON
- 12.03.2026 - 277,99 RON
- 10.03.2026 - 234,62 RON
- 05.03.2026 - 236,29 RON
- 05.03.2026 - 236,3 RON
- 03.03.2026 - 278 RON
- 03.03.2026 - 230 RON
- 03.03.2026 - 277,99 RON
- 23.02.2026 - 229,95 RON
- 20.02.2026 - 236,29 RON
- 16.02.2026 - 277,99 RON
- 16.01.2026 - 229,95 RON
- 18.12.2025 - 244,63 RON
- 01.11.2025 - 222,39 RON
- 27.10.2025 - 239,07 RON
- 20.10.2025 - 222,39 RON
- 09.10.2025 - 222 RON
- 08.10.2025 - 211 RON
- 07.10.2025 - 263,99 RON
- 03.10.2025 - 227 RON
- 01.10.2025 - 263,99 RON
- 30.09.2025 - 211 RON
- 26.09.2025 - 227 RON
- 19.09.2025 - 227,03 RON
- 16.09.2025 - 237,59 RON
- 16.09.2025 - 263,99 RON
- 12.09.2025 - 227 RON
- 29.08.2025 - 263,99 RON
- 15.08.2025 - 227 RON
- 01.08.2025 - 263,99 RON
- 30.07.2025 - 259 RON
- 25.07.2025 - 223 RON
- 15.07.2025 - 259 RON
- 11.07.2025 - 223 RON
- 26.06.2025 - 259 RON
- 23.06.2025 - 215 RON
- 20.06.2025 - 220 RON
- 17.06.2025 - 220,15 RON
- 06.06.2025 - 220 RON
- 01.06.2025 - 220,15 RON
- 01.06.2025 - 259 RON
- 27.05.2025 - 220,15 RON
- 23.05.2025 - 220 RON
- 20.05.2025 - 220,15 RON
- 16.05.2025 - 220 RON
- 13.05.2025 - 233,1 RON
- 09.05.2025 - 243,5 RON
- 30.04.2025 - 259 RON
- 25.04.2025 - 220 RON
- 15.04.2025 - 259 RON
- 10.04.2025 - 223 RON
- 25.03.2025 - 259 RON
- 20.03.2025 - 223 RON
- 10.03.2025 - 259 RON
- 05.03.2025 - 223 RON
- 26.02.2025 - 259 RON
- 22.02.2025 - 223 RON
- 15.02.2025 - 259 RON
- 13.02.2025 - 223 RON
- 11.02.2025 - 259 RON
- 04.02.2025 - 223 RON
- 30.01.2025 - 259 RON
- 17.01.2025 - 243,46 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor crem rotund ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Diametru: | 120 cm |
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern, Scandinav |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 8 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 2.736 kg |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură și buclă |
| Seria | Art |
| Model | În relief/geometric |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1900 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/potrivit pentru aspirator robot |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos (44%)
- Produs bine realizat (22%)
- Produs excelent (11%)
- Arată diferit față de poze (22%)
- Culoare mai închisă decât așteptat (11%)
- Fir mai scurt decât așteptat (11%)
Recenzii ale utilizatorilor
Super
Covorul arată diferit decât în poze, dar totuși este foarte frumos și bine realizat.
încă nu îl folosesc
Produs excelent
Firul este mai scurt decât mă așteptam.
Produse similare

Covor SEVILLA Z788A labirint, greacă alb / gri Franjuri Berber shaggy
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor crem 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, cu fir scurt, în stil scandinav

Covor lana kadesz Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor FUN Napkin şerveţel cerc - aur
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
Covor lana Efez Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor Structural BOTANIC 65241 Frunze tesut plat pe balcon, terasa - gri
De exterior, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
Covor, traversa SISAL SION A5165A Melanj țesute plate bej
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor lana oval Dafne alabastrowy Selectează mărime: 080 X 120
Oval, din lână, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Covor lana Glomma Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Sanio cream Selectează mărime: 170 X 240
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Covor SISAL SION Cadru 21782 țesute plate ecru / bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Maya bej Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor MEFE modern Cerc 6182 Beton - structural două niveluri de lână gri
Rotund, cu fir scurt, din lână
În stoc
Covor SISAL BOHO 39016069 Cadru bej
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Covor lana Yoko Alabaster Selectează mărime: 170 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL gri, Ø120 cm, PP
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL SION labirint 22376 țesute plate roz / ecru
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Astan grey Selectează mărime: 133 X 180
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
vidaXL Covor manual din iută împletită, 210 cm
Rotund, unicolor, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL BOHO 39003569 bej
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Covor lana Timor mint Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor Structural SOLE D3851 Boho, caro - țesute plate bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor Lana Chevron beige Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor, gri închis, 160x230 cm, bumbac
Din bumbac, cu fir scurt, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Covor SEVILLA PC00B dunga gri Franjuri Berber shaggy
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor SISAL SION frunze, tropical 22128 țesute plate ecru / verde
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Theia Polar White Selectează mărime: 080 X 150
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
MIRO 51805.804 covor lavabil Geometric, spalier anti-alunecare - aur
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor MEFE modern Cerc 2783 Marmură - structural două niveluri de lână gri
Rotund, cu fir scurt, din lână
În stoc
Covor lana Korist Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil industrial, de interior
În stoc
Covor SISAL SION Spalier 22129 țesute plate ecru / roz
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Fina linen Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stocCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Debar
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Covor Universal Anouk Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Set de fermentare 2 buc. 700 ml Pickles – Lékué
Pentru alimente, set de, din sticlă




