Recomandăm
Canapea turcoaz 193 cm Beata – Ropez
Dimensiuni 86×193×87 cm
2.812,65 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 2.812,65 RON
- 20.02.2026 - 2.812,65 RON
- 15.02.2026 - 2.647,2 RON
- 14.02.2026 - 2.812,65 RON
- 05.02.2026 - 3.309 RON
- 17.01.2025 - 2.771 RON
Descrierea produsului
Canapea turcoaz 193 cm Beata – Ropez
Dimensiuni
| Lăţime: | 193 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 87 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip spătar | Jos |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Perne de scaun | Fixe |
| Produs în | PL |
| Lățime cotiere | 17 cm |
| Înălțime cotiere | 61 cm |
| Înălțime spătar | 40 cm |
| Lățime șezut | 160 cm |
| Adâncime șezut | 54 cm |
| Înălțime șezut | 44 cm |
| Înălțime picior | 14 cm |
| Capacitate de încărcare | 450 kg |
| Greutate | 65 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 2 locuri |
| Înălțime | 86 cm |
| Lățime | 193 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix/OEKO-TEX® STANDARD 100/Blue Angel |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Beata |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de mesteacăn |
| Material structură | Lemn masiv de mesteacăn |
| Material | Capitonat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 45000 martindale |
| Denumire tapițerie | Enjoy 18 |
| Material tapițerie | Material textil |
| Producător | Ropez |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

72,24 RON76,92 RON
Coș de gunoi cu pedală Wenko Leman, 3 l, arămiu
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

80,74 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

257,62 RON
Capac WC 37 x 43 cm Easy-Close (cu închidere automată) Rustic – Wenko
Clasic

315,89 RON398,51 RON
Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii



























