Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 219,29 RON
- 19.04.2026 - 219,29 RON
- 10.03.2026 - 203,4 RON
- 20.02.2026 - 204,84 RON
- 16.02.2026 - 240,99 RON
- 15.02.2026 - 204,84 RON
- 01.11.2025 - 180,74 RON
- 27.10.2025 - 207,25 RON
- 22.10.2025 - 192,79 RON
- 19.09.2025 - 196,93 RON
- 19.09.2025 - 206,09 RON
- 18.09.2025 - 228,99 RON
- 12.09.2025 - 197 RON
- 29.08.2025 - 228,99 RON
- 28.08.2025 - 197 RON
- 03.08.2025 - 228,99 RON
- 15.07.2025 - 191,25 RON
- 11.07.2025 - 191 RON
- 08.07.2025 - 191,25 RON
- 03.07.2025 - 225 RON
- 26.06.2025 - 191,25 RON
- 20.06.2025 - 191 RON
- 17.06.2025 - 191,25 RON
- 06.06.2025 - 191 RON
- 01.06.2025 - 191,25 RON
- 01.06.2025 - 225 RON
- 27.05.2025 - 191,24 RON
- 23.05.2025 - 191 RON
- 25.04.2025 - 182 RON
- 24.04.2025 - 214 RON
- 18.04.2025 - 182 RON
- 15.04.2025 - 214 RON
- 20.03.2025 - 184 RON
- 10.03.2025 - 214 RON
- 05.03.2025 - 184 RON
- 26.02.2025 - 214 RON
- 22.02.2025 - 184 RON
- 15.02.2025 - 214 RON
- 13.02.2025 - 184 RON
- 12.02.2025 - 214 RON
- 08.02.2025 - 184 RON
- 30.01.2025 - 214 RON
- 17.01.2025 - 201,16 RON
Descrierea produsului
Covor tip traversă bej 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 250 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Traversă |
| Motiv | Unicolor |
| Tip | Covor tip traversă |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 250 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Bej |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
E perfect!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Îmi place covorul, este exact ca în fotografie. A sosit și rapid, este de bună calitate, îl recomand și altora. Vă mulțumesc.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Rivalita
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Mop cu găleată Ultramax XL – Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu

Husă de schimb pentru mop H2PrO – Vileda
Înălţime, diametru




















