

Dimensiuni 40×40 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Oferă-ți un confort excepțional cu pernele Universe of Sleeping . Moliciunea lor este obținută prin umplutura de pene albe, fin zdrobite, de la rațe europene, cu o greutate de 350 g. Calitatea materialelor utilizate și manopera precisă ulterioară sunt confirmate de mai multe certificate internaționale: OEKO-TEX® Clasa 1 Standard 100 - o certificare internațională care asigură că țesătura este lipsită de alergeni și substanțe chimice. Clasa I este cea mai înaltă realizabilă. NOMITE - o garanție că plăpumile și pernele sunt lipsite de acarieni, datorită țesăturii foarte strânse care împiedică pătrunderea lor. Downafresh® greenLine - garantează curățenia pufului și a penelor, eliminând prezența gripei aviare, a mucegaiului, a bacteriilor sau a reziduurilor de săpun. Marca garantează tratamentul etic al animalelor și se aprovizionează cu puf numai de la furnizori europeni supuși controlului veterinar. Bine de știut: Deoarece produsul este fabricat în întregime din materiale naturale, țesătura poate prezenta mici variații de textură și culoare. În același timp, este posibil să găsești câteva pene libere în materialul husei sau fibre mici de pene pot ieși din husă. Acesta este un fenomen natural al materialului și nu este un defect.
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Umplutură | Pene |
|---|---|
| Material husă | Bumbac |
| Tip | Clasic, Decorativ |
| Formă | Pătrată |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Alb |
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
| Produs în | DK |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Greutate | 0.442 kg |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Dimensiuni pernă | 40x40 |
| Certificări și standarde îndeplinite | Downpass/OEKO-TEX® STANDARD 100/The Downafresh® greenLine/NOMITE® |
| Seria | Sofa |
| Calitate | Premium |
| Compozitia de umplere | 100% pene de rață |
| Îngrijire | Spălare la 60°c/adecvat pentru uscător/nu se albește chimic/spălare la mașina de spălat/nu se calcă |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Universe of Sleeping |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Umplutura este plină de pene tari! Nu ar exista cerneală?
Recomand tuturor celor care doresc o pernă decorativă cu umplutură naturală sau o pernă mică suplimentară pentru somn!
frumoasă husă din bumbac și calitate excelentă a umpluturii din pene, eu îl pun pe canapea împreună cu alte perne, toate diferite
Umplutura de pene este în regulă, doar că are și cotoare, astfel încât perna nu este plăcut de moale.
Le folosesc pe canapea, sunt bine realizate și finisate, materialul este bun.

Pentru genunchi, anatomică, cu spumă de memorie

40×60 cm, dreptunghiulară, anatomică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×60 cm, dreptunghiulară, anatomică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×46 cm, decorativă, umplutură cu poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
40×60 cm, dreptunghiulară, anatomică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×70 cm, dreptunghiulară, anatomică
Livrare în peste 1 zi
40×60 cm, anatomică, umplutură cu poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Dreptunghiulară, cu pene, din bumbac
Livrare în peste 3 zile
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Decorativă, rotundă, umplutură cu poliester
În stocLivrare gratuită
50×70 cm, hipoalergenică, umplutură cu poliester
În stoc
Dreptunghiulară, umplutură cu poliester, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Dreptunghiulară, anatomică, unicoloră
În stoc
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

50×70 cm, dreptunghiulară, umplutură cu poliester
Livrare în peste 1 zi
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Hipoalergenică, umplutură cu poliester, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
70×42 cm, dreptunghiulară, anatomică
Livrare în peste 1 zi
42×12 cm, dreptunghiulară, anatomică
Livrare în peste 1 zi
Dreptunghiulară, umplutură cu poliester, tip clasic
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 3 zile
60×60 cm, dreptunghiulară, anatomică
Livrare în peste 1 zi
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester
Livrare în peste 1 zi
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester
Livrare în peste 1 săptămână
Decorativă, umplutură cu poliester, din poliester
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

45×45 cm, umplutură cu poliester, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Decorativă, umplutură cu poliester, din poliester
În stocLivrare gratuită
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, umplutură cu poliester, din poliester
Livrare în peste 3 zile
Cilindrică, din poliester, tip clasic
Livrare în peste 3 zile
60×12 cm, dreptunghiulară, anatomică
Livrare în peste 1 zi
Umplutură cu poliester, tip clasic, unicoloră
În stoc
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suporturi pentru prosoape, din metal

Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
40×40 cm, decorativă, cu pene

30×52 cm, pentru bucătărie, design monocromatic