Recomandăm
213,34 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 213,34 RON
- 19.04.2026 - 213,34 RON
- 10.03.2026 - 195,8 RON
- 05.03.2026 - 197,19 RON
- 05.03.2026 - 197,2 RON
- 24.02.2026 - 231,99 RON
- 20.02.2026 - 197,19 RON
- 16.02.2026 - 231,99 RON
- 14.02.2026 - 197,19 RON
- 09.02.2026 - 231,99 RON
- 10.01.2026 - 197,19 RON
- 06.01.2026 - 231,99 RON
- 27.12.2025 - 197,19 RON
- 05.12.2025 - 192,55 RON
- 01.11.2025 - 173,99 RON
- 27.10.2025 - 199,51 RON
- 23.10.2025 - 185,59 RON
- 01.08.2025 - 231,99 RON
- 30.07.2025 - 228 RON
- 25.07.2025 - 196 RON
- 15.07.2025 - 228 RON
- 11.07.2025 - 196 RON
- 03.07.2025 - 228 RON
- 26.06.2025 - 193,8 RON
- 20.06.2025 - 194 RON
- 17.06.2025 - 193,8 RON
- 06.06.2025 - 194 RON
- 01.06.2025 - 193,8 RON
- 01.06.2025 - 228 RON
- 27.05.2025 - 193,79 RON
- 23.05.2025 - 194 RON
- 13.05.2025 - 205,2 RON
- 09.05.2025 - 214,3 RON
- 02.05.2025 - 228 RON
- 30.04.2025 - 217 RON
- 25.04.2025 - 184 RON
- 15.04.2025 - 217 RON
- 10.04.2025 - 187 RON
- 25.03.2025 - 217 RON
- 20.03.2025 - 187 RON
- 10.03.2025 - 217 RON
- 05.03.2025 - 187 RON
- 26.02.2025 - 217 RON
- 22.02.2025 - 187 RON
- 15.02.2025 - 217 RON
- 14.02.2025 - 187 RON
- 11.02.2025 - 217 RON
- 10.02.2025 - 187 RON
- 17.01.2025 - 203,98 RON
Descrierea produsului
Covor crem 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | De culoare crem |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 4.08 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Bine...
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat























