Recomandăm
Canapea bej cu 2 locuri CORANTI VELVET
Dimensiuni 85×146×60 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.404 RON
- 01.08.2025 - 1.404 RON
- 19.07.2025 - 1.381 RON
- 01.07.2025 - 1.630 RON
- 10.02.2025 - 1.552 RON
- 04.02.2025 - 1.657 RON
- 01.02.2025 - 1.825 RON
- 18.01.2025 - 1.551,25 RON
- 17.01.2025 - 1.825 RON
Descrierea produsului
Această canapea de 2 locuri Coranti Velvet impresionează prin designul său sofisticat și suprafața sa de catifea luxoasă. Tapițeria matlasată cu un model elegant de diamant conferă canapelei un aspect modern cu un strop de stil clasic. Datorită tapițeriei moi și atingerii delicate a catifelei, oferă un nivel ridicat de confort. Picioarele din lemn stabile adaugă canapelei fermitate și un aspect natural. Ideală pentru spații mai mici, unde creează un colț confortabil pentru relaxare sau pentru stat în doi. Această canapea este o alegere excelentă pentru cei care caută o combinație de stil și confort. Sugestia noastră: Canapelele din gama de modele Coranti sunt disponibile și în alte culori atrăgătoare. Material Țesătură de catifea: 100% poliester - 795-10 Lemn: Pin Placaj Spumă Dimensiuni Lățime: 146 cm Adâncimea șezutului: 60 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțime totală: 85 cm Greutate: 22 kg Dimensiunea pachetului: 69 x 147 x 85 cm (l x L x Î) Specificații Nu albi Calcați la o temperatură de până la 110 °C, călcarea cu abur poate provoca daune ireversibile Curățare chimică profesională în tetracloretilenă și toate solvenții indicați pentru simbolul F, proces delicat Livrat în pachet plat
Dimensiuni
| Lăţime: | 146 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu picioare | Da |
| Număr locuri | Două locuri |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 146 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Marime | Cu doua locuri |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Forma mobilierului | Canapele |
| Capacitate de incarcare | 240 kg |
Recenzii
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Fata de perna din microfibra HENRIETTA 50x70 cm, colorat
50×70 cm
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
























