Recomandăm
277,09 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 277,09 RON
- 19.04.2026 - 277,09 RON
- 10.03.2026 - 257,41 RON
- 05.03.2026 - 259,24 RON
- 05.03.2026 - 259,25 RON
- 24.02.2026 - 304,99 RON
- 20.02.2026 - 259,24 RON
- 16.02.2026 - 304,99 RON
- 14.02.2026 - 259,24 RON
- 27.01.2026 - 304,99 RON
- 23.01.2026 - 259,24 RON
- 20.01.2026 - 304,99 RON
- 16.01.2026 - 265,34 RON
- 10.01.2026 - 259,24 RON
- 06.01.2026 - 304,99 RON
- 05.12.2025 - 259,24 RON
- 01.11.2025 - 222,95 RON
- 27.10.2025 - 262,29 RON
- 20.10.2025 - 243,99 RON
- 12.10.2025 - 244 RON
- 10.08.2025 - 304,99 RON
- 15.07.2025 - 299 RON
- 11.07.2025 - 257 RON
- 08.07.2025 - 299 RON
- 05.07.2025 - 254,15 RON
- 06.06.2025 - 254 RON
- 01.06.2025 - 254,15 RON
- 01.06.2025 - 299 RON
- 27.05.2025 - 254,14 RON
- 23.05.2025 - 254 RON
- 02.05.2025 - 299 RON
- 30.04.2025 - 284 RON
- 25.04.2025 - 241 RON
- 24.04.2025 - 284 RON
- 18.04.2025 - 241 RON
- 15.04.2025 - 284 RON
- 20.03.2025 - 244 RON
- 26.02.2025 - 284 RON
- 22.02.2025 - 244 RON
- 15.02.2025 - 284 RON
- 14.02.2025 - 244 RON
- 19.01.2025 - 266,96 RON
Descrierea produsului
Covor gri deschis 140x200 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 5.6 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Gri deschis |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
3.01 evaluare
5
0 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator anonim
Se vede foarte clar că este artificial.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Din metal

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

241,87 RON
Tigaie pentru clătite din oțel inoxidabil ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

110,66 RON























