Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 353,59 RON
- 19.04.2026 - 353,59 RON
- 10.03.2026 - 327,46 RON
- 05.03.2026 - 329,79 RON
- 05.03.2026 - 329,8 RON
- 24.02.2026 - 387,99 RON
- 10.01.2026 - 329,79 RON
- 06.01.2026 - 387,99 RON
- 27.12.2025 - 329,79 RON
- 08.12.2025 - 294,87 RON
- 07.11.2025 - 310,39 RON
- 06.11.2025 - 387,99 RON
- 22.10.2025 - 310,39 RON
- 25.07.2025 - 311 RON
- 15.07.2025 - 362 RON
- 11.07.2025 - 311 RON
- 26.06.2025 - 362 RON
- 20.06.2025 - 300 RON
- 17.06.2025 - 362 RON
- 10.06.2025 - 308 RON
- 06.06.2025 - 311 RON
- 27.05.2025 - 362 RON
- 26.05.2025 - 311 RON
- 23.05.2025 - 308 RON
- 25.04.2025 - 307 RON
- 24.04.2025 - 361 RON
- 18.04.2025 - 307 RON
- 15.04.2025 - 361 RON
- 05.03.2025 - 310 RON
- 26.02.2025 - 361 RON
- 22.02.2025 - 310 RON
- 15.02.2025 - 361 RON
- 13.02.2025 - 310 RON
- 11.02.2025 - 361 RON
- 04.02.2025 - 310 RON
- 30.01.2025 - 361 RON
- 22.01.2025 - 324,9 RON
Descrierea produsului
Covor verde 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 7.36 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Este mai frumos decât în poza de prezentare
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Frumos, exact aşa cum mă așteptam.
Acesta este un covor simplu, într-o singură culoare, atât. Am solicitat acest lucru, acest lucru am primit.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir































