








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Ceramică (galbenă) Dimensiuni Lățime: 7,5 cm Înălțime: 9 cm Lungime: 12 cm Volum: 200 ml Greutate: 217 g Specificații Potrivit pentru mașina de spălat vase Potrivit pentru cuptorul cu microunde și cuptorul clasic Potrivit pentru congelator Sigur pentru alimente Inspirați-vă în continuare Accesorii pentru bucatarie Bucatarie Fete de masa Perne pentru scaune Prosoape si manusi de bucatarie Corpuri de iluminat pentru bucătărie
| Tip | Pentru ceai |
|---|---|
| Material | Ceramică |
| Motiv | Personalizate |
| Dimensiuni | Mici (până la 250 ml) |
| Culoare | Galben |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 7,5 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Aspect | Carafe |
| Greutate | 0,2 kg |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc