









Dimensiuni 60×60×30 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Placă MDF: Albă Metal: Finisaj cromat Dimensiuni ale mobilierului Lățime: 60 cm Adâncime: 30 cm Înălțime: 60 cm Orificiu pentru sifon: 20 x 15 cm (L x l) Capacitate de încărcare a comodii: 20 kg Greutate: 9,4 kg Detalii Design rustic cu linii simple Din material MDF clasa E1, rezistent la umiditate și mucegai Poliță interioară cu posibilitate de reglare pe înălțime Închidere magnetică a mobilierului Feronerii care permit deschiderea ușilor până la 180° Produsul nu este destinat urcării sau cățărării Livrat neasamblat Soluție elegantă pentru baia dumneavoastră Corp de mobilier pentru lavoar LEHAC 60x30 cm, de culoare albă oferă o soluție practică pentru organizarea băii dumneavoastră. Datorită designului rustic cu frezare fină a ușilor și mânerelor elegante din crom va adăuga încăperii un aspect stilat. Corpul de mobilier este dotat cu un orificiu pentru scurgerea lavoarului și materialul său este rezistent la umiditate, asigurând o durată lungă de viață chiar și în medii umede. Datorită raftului interior reglabil pe înălțime puteți adapta spațiul cu ușurință conform nevoilor dumneavoastră – ideal pentru prosoape, produse cosmetice sau detergenți. Dimensiunile compacte permit utilizarea și în băile mai mici, unde este necesar un spațiu de depozitare extrem de eficient. Culoarea albă a mobilierului este perfectă pentru interioare scandinave, rurale sau moderne. Combinați-l cu materiale naturale, cum ar fi lemn sau piatră, și completați-l cu baterii simple din crom sau negre. Creați un aspect stilat și proaspăt al băii dumneavoastră.
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 60 cm |
| Stil | Rustic |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Tip | Fără lavoar |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Oglinda | Fara oglinda |
| Suprafata | Mat |
| Inaltime | 60 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip inchidere | Cu usi |
| Spatiu de depozitare | Cu usi |
| Forma | Drept |
| Iluminare | Fara iluminare |
| Caracteristici | De sine statator |
| Locație | Inferior, Sub chiuveta |

Mat, în stil scandinav, fără lavoar
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc