















Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 3.502 RON până la 3.676 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul canapelei Cadru: Lemn, PAL Husă: POSO 02 Culoarea husei: Bej Compoziția husei: 100% Poliester Materialul husei: Catifea (Velur) Rezistență la abraziune (Martindale): 35.000 Tipul șezutului: Umplutură din spumă Tipul spumei: Spumă poliuretanică T30 Arcuri: Arcuri ondulate Picioare: Plastic Setul este îmbrăcat cu țesătură Poso cu o textură fină, foarte plăcută la atingere, cu o greutate mare de 380g/m2 și rezistență la abraziune. Șezuturile sunt realizate din spumă poliuretanică de calitate, menținându-se în formă pe termen lung, completată cu arcuri ondulate. Construcția canapelei este din lemn masiv de pin și fag, cu materiale suplimentare din PAL, placaj și MDF. Dimensiunile canapelei specificații: Set de canapele în formă de U Lățime: 295 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 83 cm Înălțimea șezutului: 38 cm Adâncimea șezutului: 71 cm / 130 cm Suprafața pentru dormit: 140 x 265 cm Picioare: 5 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da (partea centrală a setului de canapele) Funcție de dormit: Da Pături pentru suport detașabile: 4 buc. Partea din spate a canapelei este tapițată: Da Funcție de dormit Se poate transforma în pat: Da Dimensiunea patului: 140 x 265 cm Tipul de extensie: Manual fără mecanism de extensie Livrează demontat. Poso Țesătura fină și catifelată Poso seamănă cu catifeaua. Efectul său unic 3D este plăcut la atingere, în plus, este foarte durabil și rezistent. Firicelele fine de pe suprafață se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Datorita caracteristicilor sale unice, este utilizat ca țesătură de tapițerie pentru canapele, fotolii și scaune. Este fabricat din 100% poliester cu greutate mare. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea lor împotriva abraziunii, cunoscut sub numele de testul Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că după un anumit număr de cicluri, țesătura arată semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Materialul Poso se mândrește cu 35.000 de cicluri. Țesăturile uzuale din gospodărie au în jur de 20.000 de cicluri.
| Lăţime: | 295 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu picioare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Bej |
| Marime | Cu mai multe locuri |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Inaltime | 83 cm |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt | Colt Stanga, Colt Dreapta, Colt Universal |
| Latime | 295 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Inaltimea scaunului | 38 cm |
| Adancime | 140 cm |
| Forma | In U |
| Dimensiunea zonei de dormit | 265 x 140 cm |
Recenzii ale utilizatorilor
Suprafața foarte tare. Suprafața de dormit 265x130 cm în descriere pe site 265x140 cm.
Achiziționat de la SCANDIshop.ro

83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
În stoc
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Disponibil în 2 e-shop-uri

83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
În stoc
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare

83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Livrare în peste 2 săptămâni
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Livrare în peste 2 săptămâni
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Livrare în peste 2 săptămâni
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Livrare în peste 2 săptămâni
90×305×52 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
82×311×145 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
88×305×50 cm, extensibilă, în stil modern
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
În stoc
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
În stoc
82×311×145 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
83×295×140 cm, în stil modern, cu spațiu de depozitare
Livrare în peste 2 săptămâni
95×314×187 cm, extensibilă, cu spațiu de depozitare

În stil modern, pentru dormit zilnic, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
95×340×120 cm, extensibilă, în stil modern

93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
88×321×140 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
În stil scandinav, cu picioare, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
82×311×145 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
90×305×52 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
86×330 cm, în stil modern, cu picioare

82×311×145 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
În stil scandinav, cu picioare, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
86×330×55 cm, în stil modern, cu picioare

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
11×158×84 cm, decor pin, tip cutie
Livrare în peste 2 săptămâni
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
11×158×84 cm, decor pin, tip cutie
Livrare în peste 2 săptămâni
Din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc