

Dimensiuni 180×200 cm
Alege dintre 2 magazine:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cearșaf Jersey Componentă indispensabilă a dormitoarelor moderne, cearșafuri Jersey moi, dar rezistente. Căutați un compromis între un cearșaf de bumbac și unul din frotir? Materialul Jersey este de înaltă calitate și se bucură de durabilitate îndelungată. Chiar și după spălări frecvente în condiții corecte, nu își pierde culoarea. Poate fi combinat cu toate tipurile de lenjerii de pat, nu necesită călcare și, după uscare, trebuie doar pliat. Material 100% bumbac mako pieptănat Gramaj: 140 g/m2 Culoare Violet Dimensiune 180 x 200 cm Caracteristici Fabricat din bumbac mako pieptănat premium Absorbție perfectă și rezistență la culoare Nu necesită călcare Tivuit cu elastic pe tot conturul cearșafului Conținutul pachetului 1 buc cearșaf 180 x 200 cm Inspirați-vă în continuare Cearsafuri din jersey cu elastic 180 x 200 cm Cearsafuri din jersey cu elastic Cearsafuri Dormitor Cearsafuri din jersey cu elastic 160 x 200 cm Cearsafuri din jersey cu elastic pentru patuturi de copii
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Tip fixare | Cu elastic |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Gramaj | 140 g/m2 |
| Cu elastic | Da |
| Intinzatoare | Da |
| Executie | Intinzatoare, Cu elastic |
| Temperatura de spalare recomandata | 60 °C |
| Inaltimea optima a saltelei | Pana la 25 cm |
| Dimensiune | 180 x 200 cm |
| Uscarea in uscatorul | Da |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 180 cm |
| Tip | Pentru pat dublu |
| Material | 100% bumbac pieptanat |
| Greutate | 0,3 kg |
| Pret | 75 - 330 Lei |

Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
180×200 cm, prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din material jersey
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
60×120 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri

60×120 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

Prevăzut cu elastic, fabricat din material jersey
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din material jersey
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 1 zi
70×140 cm, fabricat din bumbac

60×120 cm, prevăzut cu elastic, fără elastic

Prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
70×140 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

60×120 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

70×140 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

Prevăzut cu elastic

70×140 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

Prevăzut cu elastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Fără elastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
70×140 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
70×140 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din material jersey
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

60×120 cm, prevăzut cu elastic

70×140 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
70×140 cm, prevăzut cu elastic
În stoc
60×120 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

60×120 cm, prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac

90×200 cm, prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fără elastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc