





Dimensiuni 80-89×60×44 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 617 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Negru Metal Plastic Dimensiuni Lățime: 60 cm Lățime șezut: 39-41 cm Adâncime: 65 cm Adâncime șezut: 44 cm Înălțime: 80 - 89 cm Înălțime până la cotiere: 57 - 66 cm Înălțimea șezutului: 42 - 51 cm Greutate: 6,4 kg Capacitate de încărcare: 110 kg Specificații Scaun ergonomic Bază stabilă cu cinci brațe Înălțime șezut ajustabilă Calitate superioară și design modern Livrat demontat Inspirați-vă în continuare Scaune de birou Birou Scaune de birou gaming Corpuri de iluminat pentru birou Seturi pentru birou Birouri
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 44 cm |
| Înălţime: | 80-89 cm |
| Tip roți | Din plastic |
|---|---|
| Ergonomice | Da |
| Culoare | Negru |
| Tip | Rotative |
| Material tapițerie | Stofă |
| Adancime | 65 cm |
| Latime | 60 cm |
| Reglabil | Da |
| Rotativ | Rotativ |
| Aspect | Scaun de Birou |
| Roti | Pe roti |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Inaltime | 80 - 89 cm |
| Adancime scaun | 44 cm |
| Latimea sezutului | 39 - 41 cm |
| Inaltime sezut | 42 - 51 cm |
| Greutate | 6,4 kg |
| Vizualizare ar | Da |

Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
72-83×46×55 cm, ergonomic, gaming
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, fix, din piele
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, gaming, rotativ
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
46×56 cm, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc