Recomandăm
Comodă neagră joasă 159x80 cm Madrid – Tvilum
Dimensiuni 80×159×38 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- calitate excelentă a materialelor (40%)
- design modern și elegant (40%)
- montajul durează mult (20%)
- suprafața reține amprente (20%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.584 RON
- 19.03.2026 - 1.584 RON
- 13.02.2026 - 1.585 RON
- 06.02.2026 - 1.586 RON
- 06.02.2026 - 1.587 RON
- 30.01.2026 - 1.588 RON
- 23.01.2026 - 1.589 RON
- 16.01.2026 - 1.590 RON
- 10.01.2026 - 1.688 RON
- 06.01.2026 - 1.689 RON
- 11.12.2025 - 1.692 RON
- 05.12.2025 - 1.612 RON
- 28.11.2025 - 1.613 RON
- 22.11.2025 - 1.614 RON
- 01.11.2025 - 1.615 RON
- 31.10.2025 - 1.716,15 RON
- 28.10.2025 - 2.019 RON
- 25.10.2025 - 1.736,34 RON
- 23.10.2025 - 2.019 RON
- 25.04.2025 - 1.515 RON
- 15.04.2025 - 1.782 RON
- 10.04.2025 - 1.533 RON
- 25.03.2025 - 1.782 RON
- 20.03.2025 - 1.533 RON
- 10.03.2025 - 1.782 RON
- 05.03.2025 - 1.533 RON
- 26.02.2025 - 1.782 RON
- 23.02.2025 - 1.533 RON
- 15.02.2025 - 1.782 RON
- 14.02.2025 - 1.533 RON
Descrierea produsului
Colecția de mobilier de depozitare Madrid este deosebit de atrăgătoare datorită mânerelor din piele, care sunt foarte populare în acest moment. Cu toate acestea, dacă doriți un aspect clasic, alegeți doar mânerele rotunde din metal, care sunt, de asemenea, incluse.
Dimensiuni
| Lăţime: | 159 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 38 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Negru |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | DK |
| Înălțime picior | 10 cm |
| Capacitate de încărcare | 64 kg |
| Greutate | 53.5 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 159 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Piele naturală/metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Madrid |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic/modern/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu picioare/cu sertare |
| Material picioare | Plastic/MDF |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- calitate excelentă a materialelor (40%)
- design modern și elegant (40%)
- preț bun (20%)
- montajul durează mult (20%)
- suprafața reține amprente (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Suntem f mulțumiți. Montarea ia ceva timp dar a meritat efortul, calitatea materialelor e excelenta.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Produsul este fantastic! Design modern, preț perfect, produs excelent! Eleganță și stil într-un singur pachet!
Comodă frumoasă, pe suprafața ei rămân foarte ușor "amprente".
Comodă frumoasă și de calitate. Îmi place că nu are deloc miros neplăcut ca mobilierul ieftin.
Comodă bună.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Din metal

Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor bej din lână 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, din lână, de interior
Livrare gratuită
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată





















