





Dimensiuni 85×220×71 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.621 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul canapelei Cadru: PAL, lemn masiv Husă: Kronos 01 Culoare husă: Muștar Compoziție husă: 100% Poliester Material husă: Țesătură velur Rezistență la abraziune (Martindale): 50 000 Tip șezut: Umplutură cu spumă Tip spumă: Spumă poliuretanică T30 Picioare: Plastic Canapeaua este acoperită cu țesătura Kronos cu o suprafață plăcută și netedă, având străluciri subtile. Printre cele mai mari avantaje ale ei se numără gramajul ridicat de 270 g/m2, stabilitatea culorilor și rezistența mare la abraziune. Pernele șezutului sunt alcătuite din spumă poliuretanică elastică, care asigură un așezat confortabil. Structura este formată dintr-o placă solidă de PAL completată cu lemn masiv. Dimensiunile canapelei Specificații: Canapea colțar Colț: Universal Lățime: 220 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 85 cm Înălțime șezut: 37 cm Adâncime șezut: 71 cm Suprafață de dormit: 130 x 200 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da (sub partea de șezut a canapelei) Funcție de pat: Da Perne de sprijin libere: 3 buc. Perne decorative: 2 buc. Livrată demontată. Notă: Decorul plăcii de PAL din interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului. Kronos Suprafață catifelată și fină cu păr scurt plasează țesătura Kronos în categoria țesăturilor velur. Materialul textil plăcut la atingere se remarcă prin străluciri subtile și efect de umbrire. Datorită proprietăților sale, Kronos este utilizată în tapițerie ca țesătură de acoperire. Avantajul textilului Kronos este și rezistența la lumină. În timpul expunerii la lumină naturală, culorile nu își schimbă semnificativ aspectul. Recomandăm curățarea cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Este fabricată din 100% poliester cu o greutate medie de 270 g/m2. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența lor și rezistența la abraziune, denumită și test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că după depășirea unui anumit număr de cicluri, materialul prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Numărul de cicluri al țesăturii Kronos este de 50.000. Țesăturile obișnuite din casă au în jur de 20.000 de cicluri.
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 71 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu picioare | Da |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Cu perne | Da |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt | Colt Stanga, Colt Dreapta, Colt Universal |
| Inaltime | 85 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Marime | Cu trei locuri |
| Latime | 220 cm |
| Adancime | 140 cm |
| Inaltimea scaunului | 37 cm |
| Forma | Cu colt |
| Adancime scaun | 71 cm |
| Dimensiunea zonei de dormit | 200 x 130 cm |

Cu colț pe partea dreaptă, în stil modern, cu spătar jos
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, cu taburet, în stil modern
În stocLivrare gratuită
86×238×44 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×230×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
95×240×102-187 cm, extensibile, cu picioare

85×232×143 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 3 săptămâni
Cu picioare, pentru dormit zilnic, din material textil
În stocLivrare gratuită
84×220×105 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
91×255×162 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri

98×227×165 cm, extensibile, cu picioare

82×246×135 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
90×230×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
88×251×140 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 5 săptămâni
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
84×274×160 cm, cu picioare, cu colț pe partea stângă

Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
82×246×135 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu picioare, pentru dormit zilnic, din material textil
În stocLivrare gratuită
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Cu picioare, cu taburet, în stil modern
În stocLivrare gratuită
73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
Din material textil, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
88×251×50 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
90×230×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
Cu picioare, în stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc