Recomandăm
212,49 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 212,49 RON
- 19.04.2026 - 212,49 RON
- 05.03.2026 - 197,19 RON
- 05.03.2026 - 197,2 RON
- 24.02.2026 - 231,99 RON
- 20.02.2026 - 197,19 RON
- 16.02.2026 - 231,99 RON
- 14.02.2026 - 197,19 RON
- 12.02.2026 - 231,99 RON
- 10.01.2026 - 197,19 RON
- 06.01.2026 - 231,99 RON
- 05.12.2025 - 197,19 RON
- 01.11.2025 - 185,59 RON
- 27.10.2025 - 199,51 RON
- 22.10.2025 - 185,59 RON
- 10.08.2025 - 231,99 RON
- 26.06.2025 - 228 RON
- 20.06.2025 - 189 RON
- 17.06.2025 - 228 RON
- 10.06.2025 - 194 RON
- 06.06.2025 - 196 RON
- 01.06.2025 - 228 RON
- 27.05.2025 - 193,79 RON
- 23.05.2025 - 194 RON
- 25.04.2025 - 184 RON
- 22.04.2025 - 217 RON
- 18.04.2025 - 184 RON
- 15.04.2025 - 217 RON
- 10.04.2025 - 187 RON
- 25.03.2025 - 217 RON
- 20.03.2025 - 187 RON
- 10.03.2025 - 217 RON
- 05.03.2025 - 187 RON
- 03.03.2025 - 217 RON
- 22.02.2025 - 187 RON
- 21.02.2025 - 217 RON
Descrierea produsului
Covor bej 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 4.08 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Frumos!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

162,96 RON
Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, antiderapante, de baie

376,93 RON400,99 RON
Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită




















