
Aplica LED cu senzor de miscare pentru exterior IP54 Swipe ap antracit
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED pentru exterior cu senzor de mișcare. Suportul de montare în unghi permite ca proiectorul să fie pliat pentru a fi ușor de instalat. Sensibilitate la lumină ambientală: 5-2.000 lx. Raza de acțiune a senzorului: 5-10 m. Durata luminii: între 10 secunde și 10 minute. Raza de acțiune a senzorului: 120°.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Series | REFLECTOR Emos |
| Producător | EMOS |

De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită