






Dimensiuni 98×140×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.642 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% Poliester Țesătură velur: Cosmic 10 - bej Greutate: 390 g/m2 PAL Dimensiuni Lățime: 140 cm Lungime: 207 cm Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm Grosimea tăbliei patului: 7 cm Înălțimea patului: 45 cm Înălțimea patului cu topper: 49 cm Înălțimea picioarelor: 2 cm Dimensiunea saltelei: 70 x 200 cm Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană Greutatea patului: 120 kg Specificații Inclusiv spațiu de depozitare Parte integrantă a patului este salteaua cu arcuri Bonell Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu denumirea T30 Duritatea saltelei: H3 (medie) Topper-ul nu este parte a patului Se livrează dezasamblat Paturi Boxspring Paturile Boxspring sunt o alegere din ce în ce mai populară pentru gospodării și hoteluri de lux, datorită construcției excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din bază de arcuri inferioară (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri, care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri de tip pachetat sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și o igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin un confort excepțional, durabilitate înaltă și un aspect elegant, care va îmbunătăți orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care combină designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 98 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Bej |
| Saltea | Saltea cu arcuri Bonell |
| Model | Monocrom |
| Dimensiuni | 140 x 200 cm |
| Duritatea saltelei | Mediu |
| Extensibila | Fara extensie |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 98 cm |
| Lungime | 207 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Tapiterie | Poliester |
| Inaltime picioare | 2 cm |
| Tăblie | Cu tăblie |
| Tip | Pat dublu, Pat de o persoana |
| Forma | Boxspring |

98×160×200 cm, cu saltea, tapițat
Livrare în peste 2 săptămâni
98×160×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
98×160×200 cm, cu saltea, tapițat
Livrare în peste 2 săptămâni
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar, din PAL
În stocLivrare gratuită
80×200 cm, în stil modern, cu tăblie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
135×190 cm, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor stejar, cu tăblie
În stocLivrare gratuită
200×200 cm, cu saltea, tapițat
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu spațiu de depozitare, cu extensie tip sertar
În stocLivrare gratuită
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni