
Pat pentru copii MELA 80 x 160 cm, alb–pin Saltele: Saltea COCO 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
88×169 cm, decor pin, cu spațiu de depozitare, fabricate din lemn
1.267 RON

Pat pentru copii MELA 80 x 160 cm, alb–pin Saltele: Matrace EASYSOFT 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
88×169 cm, decor pin, cu spațiu de depozitare, fabricate din lemn
1.165 RON
Pat pentru copii MELA 80 x 160 cm, alb–pin Saltele: Matrace EASYSOFT 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Dimensiuni 88×169 cm
Variantă selectată:Pat pentru copii MELA 80 x 160 cm, alb–pin Saltele: Matrace EASYSOFT 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 1.165 RON
- 10.12.2025 - 1.198 RON
- 17.11.2025 - 1.110 RON
- 01.08.2025 - 1.198 RON
- 01.07.2025 - 1.179 RON
- 28.02.2025 - 1.123 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Material Construcția este realizată din lemn masiv de pin Tratat cu lac ecologic și non-toxic Dimensiuni Lățime: 88 cm Lungime: 169 cm Înălțime tăblie: 66 cm Lungimea balustradei: 93 cm Înălțimea de amplasare a somierei: 25 cm Înălțime până la marginea inferioară a cadrului: 21 cm Pentru dimensiunea saltelei: 80 x 160 cm Capacitate maximă: 100 kg Specificatii Marginile de siguranță rotunjite ale patului Balustrada oferă protecție împotriva căderii Lac non-toxic pentru o întreținere mai ușoară Livrează demontat Montaj simplu Bariera poate fi instalată pe ambele părți Cutia de depozitare nu este inclusă în pachet Soluție practică și confortabilă pentru fiecare cameră de copii Patul pentru copii ar trebui să fie nu doar sigur, ci și plăcut la vedere și practic în viața de zi cu zi. Acest pat combină toate acestea – material de calitate, execuție atentă și design jucăuș. Datorită dimensiunii sale universale, se adaptează cu ușurință spațiului și vă permite să creați un loc unde copiii să se simtă cu adevărat acasă. Doar adăugați pernele preferate și o pătură moale – și colțul magic pentru somn, joacă și relaxare este gata.
Dimensiuni
| Lăţime: | 88 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 169 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| Saltele | Matrace EASYSOFT 10 cm |
| Somiera pat | Cu lamele curbate |
| Lac | Da |
| Dimensiuni saltea | 80 x 160 cm |
| Decor din lemn | Pin |
| Potrivit pentru | Copii, Camera pentru copii |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Pret | Leftine până la 630 Lei |
| Latime | 88 cm |
| Tip | Pat de o persoana |
| Lungime | 169 cm |
| Inaltimea frontala | 66 cm |
| Greutate | 21 kg, 20 kg, 10,25 kg, 20,55 kg, 17,5 kg, 16,75 kg, 17,25 kg, 13,25 kg |
Recomandăm

Pat Malmo, 200 x 90 cm, Stejar Alb/Antracit
200×200×200 cm, decor stejar, fabricate din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat pentru copii MELA 80 x 160 cm, pin Saltele: Matrace EASYSOFT 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
88×169 cm, decor pin, cu spațiu de depozitare
În stocCele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stocSet pilota pentru toate anotimpurile 140x200 cm din fibra siliconica cu perna 70x90 cm MEADOW FLOWERS
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm alb
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm alb
Din bumbac, prevăzut cu elastic, din jersey
În stoc


