Corp de iluminat LED tehnic industrial GRAZA HIGHBAY LED/200W/230V 4000K IP65
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Durata medie de viață a sursei20000 h
FuncțieTehnologie LED
TipCorp de iluminat industrial
Tensiune230 V
Numărul ciclurilor de comutare20000 ON/OFF
FormăRotund
Grad de protecție ipIP65
Grad de rezistență mecanicăIK10
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei200 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei200 W
Echivalent cu un bec convențional1655 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total24000 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Consumul total de energie al corpului de iluminat200 W
StilAltele
LocGrădină și alei/Garaj
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Unghiul fasciculului luminos90 °
Culoarea luminiiAlb natural
SeriesGRAZA Kobi, HIGHBAY Kobi
ProducătorKobi
Recenzii
5.0
1 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54