






Dimensiuni 195×50×40 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Colecția de mobilier LANA este alegerea perfectă pentru persoanele care caută simplitate și minimalism în amenajarea interiorului lor. Acest mobilier este realizat în stilul loft și se distinge prin picioarele și mânerele din metal, care îi conferă un plus de aer industrial. Datorită dimensiunilor sale, colecția LANA este ideală pentru camerele de zi mici, unde va permite crearea unui spațiu funcțional și confortabil. Designul robust al mobilierului asigură durabilitate timp de mulți ani, iar aspectul lor de design atrage atenția și adaugă modernitate interiorului.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 195 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Nuc |
| Formă | Dreaptă |
| Tip uși | Pline |
| Dotări | Sertar, Combinate |
| Culoare | Maro |
| Material | Metal |
| Stare | Nou |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 195 cm |
| Stil | Loft |
| Greutate cu ambalaj | 48,7 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

120×120×120 cm, cu trei uși, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Mat, decor stejar, drept
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
80×80×80 cm, cu două uși, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mat, decor stejar, cu sistem deschidere culisant
În stocLivrare gratuită
Mat, decor stejar, drept
În stocLivrare gratuită
80×80×80 cm, cu două uși, mat
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Mat, cu sistem de deschidere clasic, drept
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, cu rafturi, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, drept
În stocLivrare gratuită
125×70×35 cm, cu rafturi, cu două uși
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu trei uși, mat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Mat, decor stejar, cu sistem deschidere culisant
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, din material textil, mat
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, cu două uși, mat
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
200×50×50 cm, mat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Mat, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, mat, decor stejar
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, cu picioare din metal