










Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 253 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Lenjerie: 100% poliester | 250 g/m2 Cearsaf: 100% poliester | 160 g/m2 Culoare Verde Portocaliu Roz Alb Dimensiuni Lenjerie: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Cearsaf: 180 x 200 cm Specificații Fabricat din 100% poliester cu tratament special Lenjeria îndeplinește certificatul internațional de siguranță sanitară Oeko-Tex Standard 100 Lenjeria are închidere cu fermă și nu necesită călcare Cearsaf-ul este extensibil, cu elastic Cearsaf-ul nu necesită călcare Temperatura recomandată de spălare: 30 °C – 40 °C (conform etichetei producătorului) Pachetul acestui set include 1 buc pilota 200 x 220 cm 2 buc perna 70 x 90 cm 1 buc cearsaf 180 x 200 cm Inspirați-vă în continuare Mobilier Trio cupoane | -20 % Pentru copii Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 %
| Material | Poliester, Micropluș |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Imprimeu | Floral |
| Tip închidere | Fermoar |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Flori, Natura |
| Stil lenjerie de pat | Rural |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Iarna, Toamna |
| Dimensiune cearsaf | 180 x 200 cm |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru 2 persoane, Francez |
| Materialul lenjeriei de pat | 100% poliester |
| Materialul cearsafului | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Dimensiuni pilota | 220 x 200 cm |

Cu buline, cu fermoar, din poliester
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din poliester
În stoc
Cu buline
În stoc
Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu fermoar

Din bumbac, creponată, din flanel

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Cu fermoar, pentru 2 persoane, din microfibră
În stoc
Cu motiv de Crăciun, cu buline, cu fermoar
În stoc

Din bumbac satinat, creponată, pentru o persoană
În stoc
90×200 cm, pentru o persoană, cu motiv de Crăciun
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu fermoar
Livrare în peste 3 zile
Creponată, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu motiv de Crăciun
În stoc
Din bumbac, din bumbac satinat, creponată
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Pentru o persoană, cu fermoar, din microflanel
Livrare în peste 3 zile
Creponată, cu buline, cu fermoar

Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral

Creponată, pentru o persoană, cu motiv de Crăciun
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

Din bumbac satinat, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, cu buline
Livrare gratuită
Pentru o persoană, din microfibră, cu nasturi
În stoc
Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din poliester
În stoc
Cu buline

Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

Pentru 2 persoane, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Creponată, pentru o persoană, cu motiv de Crăciun
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, pentru 2 persoane

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc