
Aplică LED cu raft pentru copii STAR LED/5W/230V
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică LED în formă de fluture, destinată pentru camera copilului. Raftul este realizat din lemn de fag și MDF = panou fibrolemnos cu densitate medie (mai fin decât PAL). Corpul de iluminat este vopsit de mână cu vopsea de cazeină naturală. Produsul este controlat cu un întrerupător aflat pe perete. Conexiune: directă.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Decorul lemnului | Fag |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | BUTTERFLY Candellux, KIDS Candellux |
| Producător | Candellux |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De tavan, de veghe, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri

De masă, diametru
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită