

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Osram pe care îl avem în stoc la prețul de 99.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip bec | LED |
|---|---|
| Ecologic | Da |
| Model bec | Fluorescent |
| Soclu | S14s |
| Puterea de intrare a sursei | 4,7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 470 lm |
| Tip | Tub fluorescent |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 190 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | TUBE Osram |
| Producător | Osram |

ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
Soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E40, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, cu dimming, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Soclu G9, cu dimming, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, cu dimming
În stoc
Soclu E14, cu dimming, cu lumină caldă
În stoc

ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită