
Corp de iluminat LED încastrat LED/18W/230V 4000K d. 11,5 cm alb
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Panlux pe care îl avem în stoc la prețul de 200.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Orificiu de montare | 105 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1260 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 40 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Adâncimea de încastrare | 20 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Series | RECESSED LIGHT Panlux |
| Producător | Panlux |

- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stoc
Încastrat, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită