
Veioza LED portabila de exterior design nordic IP54 Ara To-Go negru
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set de 2 lămpi solare practice. Lămpile au grad de protecție IP44, fiind protejate împotriva stropilor de apă. Datorită intensității reduse a luminii, produsele au rol decorativ. Alimentare prin panou solar. Timp de încărcare: 6-8 ore. Timp de iluminare: 6-8 ore.
| Tip | Freestanding, Pe sol |
|---|---|
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,1 W |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 2 |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Tensiune | 3 V |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,1 W |
| Temperatură de culoare | 1400 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,2 W |
| Capacitate | 300 mAh |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc