

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu senzor de mișcare. Potrivită pentru interior. Compatibilă cu becuri cu soclu E27 (neincluse). Timp de iluminare: între 10 secunde și 12 minute. Înălțime de instalare: 2-6 m. Raza de acțiune a senzorului: max. 8 m. Sensibilitate la lumină ambientală: 3-2.000 lx.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 24V, 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Alb |
| Lățime | Lăţime |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Cu senzor |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | CLARE Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pătrată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc