Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 316 RON la 351,21 RON:
Spot LED de perete Ideal Lux LITE LED/3W/230V CRI 90 alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 316 RON până la 351,21 RON:
Descrierea produsului
Aplică modernă și practică. Baza și corpul sunt realizate din aluminiu cu finisaj alb. Direcția iluminării este ușor de reglat. Întrerupător încorporat. Instalare încastrată. Concepută pentru montarea într-o doză 502E (nu este inclusă).
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Spot de perete |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 23 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | LITE Ideal Lux, FOCUS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplică LED Maytoni C038WL-L3W3K MIRAX LED/3W/230V 3000K alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica perete LED moderna reader directionabil cu port USB READ AP1 alba 176536
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen CHIA 19331-39 - Aplică de perete LED 2xLED/2W/230V, gri
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică perete FENIKS 1 1xE27/60W/230V alb
Din lemn, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica LED cu brat flexibil, incastrabila perete fals, IO AP BIANCO
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica perete sau tavan design unicat realizat manual Veli Medium Prisma, 53cm
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sollux SL.1793 - Spot AURA, 2xGX53/10W/230V, crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 1438 - Aplică perete LED NEVILLE LED/6W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică RAITO 2xGU10/8W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică perete spot RING 1xGU10/40W/230V
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplică perete MINERWA 1xE14/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplica cu 2 Spoturi stil modern minimalist Dodo ap2 alba
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Lucide 09217/04/31 XIO 1xG9/4W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică perete CELIA 2xG9/40W/230V crom/alb
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orion - Lampă de perete OSTIA 1xE27/40W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1588 - LY K BI - Aplica perete LADY E14/40W
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Spot de perete Nordlux POP 1xE27/18W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGB dimabilă DICAPO 5xLED/3W/230V 3000-5000K Trio + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Maytoni MOD320WL-L13MR3K1 JUPITER LED/13W/230V marmură
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 09218/04/31 - Aplica perete LED XIO 1xG9/4W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2715 - Plafonieră LED ELSA 7xLED/6W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 95422 - Corp de iluminat LED perete VIEGAS 2xGU10-LED/4W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/12W/230V IP54 albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Philips 15387/31/16 - Aplica perete exterior MYGARDEN CREEK E27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen 19331-16 - Aplica de perete LED CHIA, 2xLED/2W/230V, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete de design albă, incl. LED IP44 - Lens
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată BARI LED/20W/230V albă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă albă reglabilă cu USB-C incl. LED - Modric
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 8753 - Aplică perete exterior NORVICH 1xE27/60W/230V IP43 alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Redo 01-2297 - Aplică de perete LED GAMER, 36 W, 230 V, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Eglo 901091 VALMONTONE 2xLED/1,5W/230V 3000K auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat perete MALBO E14/10W
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită