Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 249,83 RON la 279,95 RON:
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
În stocLivrare gratuită14 zile de returnat
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 249,83 RON până la 279,95 RON:
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 279.95 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Cu iluminare | Da |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 25 ° |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Spot de perete |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | BEAN Ideal Lux, FOCUS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită