Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.603 RON la 1.896,95 RON:
Lustră LED aplicată Ideal Lux HERMES 5xG9/3W/230V d. 90 cm alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.603 RON până la 1.896,95 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1781.50 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 5 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1850 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | HERMES Ideal Lux, LINGOTTO Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Plafonieră FENIKS 2 2xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră CHLOE DUO 2xGU10/50W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED RGB si telecomanda ASTRAEUS 30cm
În stil modern, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design minimalist Ping pong pl4 alba
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 4 spoturi directionabile design modern ROBBY alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna alba cu 5 lumini reglabile patrata - Jeana
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Mexen Hugo tavă de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, piatră albă - 42159012
Din plastic, cu întrerupător, în stil industrial

Plafoniera cu 3 spoturi directionabile design modern ROBBY alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră pentru baie CLEO 1xE27/24W/230V d. 20 cm gri IP54
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
Top Light Metal 40B - Plafonieră LED LED/36W/230V 40 cm alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot LED incastrabil design modern GAME FI1 ROUND alb / alb 192291
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna stil minimalist Binomio pl2 alba
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă JUST LIGHT. 14383-16 VERTIGO LED/26W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Rabalux 75012 - Plafonier LED LARCIA 19W 230V IP44 cu senzor alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARGON 1xG9/12W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră albă cu LED inclus, cu dimmer în 3 trepte 2700-4000K cu comutator DIP - Keane
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/38W/230V + 1xGU10/30W albă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor PIR Solight WO776 PLAIN LED/18W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna alba incluzând LED și dimmer - Rondas
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Philips - Plafonier LED SHAN cu senzor, 12 W, 230 V, 4000 K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED exterior DORI LED/24W/230V IP54 rotund
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/60W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED LED/12W/230V 6500K
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Plafonieră LED SIMPLE LED/12W/230V Briloner 7191-016
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Plafonieră LED RGB dimabilă Rabalux LED/40W/230V + telecomandă 3000-6000K
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED MAUVE LED/12W/230V 4000K Philips
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARENA 45 3xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent industrial DAMP LED/18W/230V IP65 Ledvance
În stoc
Plafonieră LED Ledvance ORBIS LONDON LED/36W/230V alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/22W/230V Philips
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Maytoni C020CL-01W ELTI 1xGU10/50W/230V alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DAWN LED/14W/230V albă Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită