Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 825 RON la 975,57 RON:
Aplică LED pentru tablouri Ideal Lux FILO LED/16W/230V 115 cm CRI 90 alamă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 825 RON până la 975,57 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 916.20 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Pentru tablouri |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1070 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Aplică pentru tablouri |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Hol |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Series | MIRROR Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplica de perete LED pentru oglinda sau tablou Santorini alama, L-50cm
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică MANAVGAT 1xE27/40W/230V maro/albastru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică pentru tablouri Rabalux 3642 PICTURE LIGHT 2xE14/40W/230V
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lampă de perete Markslöjd 108712 STORY 1xE14/40W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete Markslöjd 108714 STORY 1xE14/40W/230V alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică pentru tablouri Brilagi DANAE 2xE14/40W/230V bronz
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplică pentru tablouri Brilagi DANAE 2xE14/40W/230V crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplica cu 3 spoturi din aluminiu canelat Anna auriu
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Paulmann 95557 - Aplica LED pentru tablouri BENTO, 8,5 W, 230 V, 40 cm, crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă LED pentru oglindă de baie MIRROR, 8W/230V, 4000K, IP44, 60 cm, negru
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete MIKO 1xE27/15W/230V, negru/bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri PRADO LED/11W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Lucide 74114/01/30 MARIUS 1xE27/40W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Paulmann 95561 - Lampă pentru tablouri BENTO LED/10W, 230V, 50 cm, alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Redo NORMA 01-4662 - Aplică de perete LED, 5W/230V + LED 3W, CRI90, USB, bronz
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 98877 - Aplica de perete LED ERVIDEL 2xLED/4,5W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot de perete Endon 77273 HANSEN 1xE14/40W/230V alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete clasică aurie cu abajur din catifea neagră - Combi
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat de exterior FARO 70546 KEENAN-2 LED/0,5 W/12V IP67
În stocLivrare gratuită
Redo 01-3276 - Aplica LED pentru oglindă de baie ASTON LED/24W/230V IP44 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Paulmann 95556 - Lampă LED pentru tablouri BENTO, 6 W, 230 V, 30 cm, crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplica LED pentru oglinda/tablou IP44 ARNO CCT SWITCH negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Globo 41927B SALLO LED/18W/230V 3000K/6000K
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior KUBI 2xLED/3W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12028
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior HANAU LED/6,5W/230V IP44 crom Briloner 3035-012
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Philips 58040/17/16 - Corp de iluminat perete PROMO 1xGU10/35W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot de perete ETNA 1xG9/6W/230V negru Argon 8065
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 6547 - Lampa spot GRANDO 3xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/8W/230V IP65 3000K maro
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplică HYDRO 1 1xE14/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică clasică aurie cu sticlă - Elien
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stoc
Paulmann 95559 - LED/6W Lampă pentru tablouri BENTO 230V 30 cm alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită