Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 788 RON la 932,21 RON:
Lustră LED pe cablu Ideal Lux MIRACLE LED/37W/230V d. 60 cm CRI 90 crom mat
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 788 RON până la 932,21 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 875,24 RON
- 25.03.2026 - 875,24 RON
- 30.01.2026 - 940,65 RON
- 09.01.2026 - 1.032,65 RON
- 30.05.2026 - 875 RON
- 25.03.2026 - 875 RON
- 30.01.2026 - 875 RON
- 09.01.2026 - 1.006,3 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 875.48 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Rotundă |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 37 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 37 W |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Echivalent cu un bec convențional | 270 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 3890 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 37 W |
| Series | MIRACLE Ideal Lux, HULAHOOP Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lustră LED pe cablu Ideal Lux MIRACLE LED/45W/230V d. 80 cm CRI 90 crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux MIRACLE LED/25W/230V d. 40 cm CRI 90 crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra Suspendata Moderna, LED Naos
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra LED aplicata moderna design circular Umbra
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustru LED dimabil pe cablu FALCON II LED/125W/230V 60x60 cm negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Brilagi LYRA 1xE27/15W/230V negru/alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă BARD LED/52W/230V 3000K auriu Fabas Luce 3394-45-225
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Duolla OVAL 2xE27/15W/230V maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pendul ALBA pe cablu, 1xE27/15W/230V, diametru 45 cm, negru/maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă suspendată neagră - Cloth
Cu abajur, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lustră pe cablu Globo 57918-4HB JAMES 4xGU10/25W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Orion HL 6-1559/2 BLANC 2xE27/60W/230V d. 49 cm crom mat
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă pendant de design bronz 72 cm inclusiv LED cu dimmer în 3 trepte - Rowan
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată pe cablu ALBA, 1xE27/15W/230V, Ø 40 cm, negru/maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ERO 1xE27/60W/230V negru/bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată pe cablu ALBA, 1x E27, 15 W, 230 V, Ø 45 cm, negru/maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustra cu 4 spoturi din sticla in stilul florentin Flower 1134014 NV
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Japandi neagră cu abajur maro din material textil cu 2 lumini - Bida
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Azzardo AZ5008 SANTANA LED/50W/230V negru + telecomandă
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Brilagi ROYAL 1xE27/15W/230V d. 25 cm negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ULTIMO 3xE27/60W/230V neagră
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată industrială pentru exterior neagră IP44 - Charlois
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Globo 15431H1 - Lustră pe cablu BEMMO 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată scandinavă neagră 110cm incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Circuit
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Eglo 98874 - Lustră LED aplicată reglabilă ERVIDEL 4xLED/4,5W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț ONLI SERENA 9xE14/6W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu EINDHOVEN 4xGU10/50W/230V neagră Searchlight 1014-4BK
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Spot-Light 1037400811551 - Lustră suspendată pe cablu BENITA 3xE27/40W/230V, stejar
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră suspendată LED reglabilă PORTOFINO LED, 98W, 230V, neagră + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Sistem de iluminat modern pe șină cu 6 pendule bronz monofazat - Slimline Keno
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Duolla TRIO 1xE27/15W/230V d. 45 cm negru/gri/alb
Cu abajur, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BOHO 1xE27/60W/230V alb/bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc