Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 596 RON la 676,63 RON:
Veioză LED flexibilă Ideal Lux IO LED/3W/230V CRI 90 alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 596 RON până la 676,63 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 661.70 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampă de perete |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 210 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 15 ° |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | IO Ideal Lux, FOCUS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Eglo 95695 - Lampă de masă LED reglabilă CAJERO LED/4,5W/12V/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
JUST LIGHT. 11248-16 - Lampă de birou LED flexibilă PIXIE, 4,5 W, 230 V, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă LIBRA LED/10W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
EGLO 9229 - Lampa de masa BASIC 1xE27/40W
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplica LED cu brat directionabil VERONICA alba
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 7260 - Lampă de masă FABIOLA 5xE27/40W/230V alb
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ARDEN 1xE27/60W/230V d. 20 cm albă
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă POPPY 1xE27/25W/230V albă
De birou, din lemn, în stil modern
În stoc
Lampă de masă GRACIA 1xE27/60W/230V albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou POPPY 1xE27/25W/230V roz
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Top Light OLIVIA B - Lampă de masă LED LED/4,5W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă albe cu dimmer și reîncărcabile - Murdock
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
În stoc
Lucide 18650/03/31 - Lampa de masa LED Lumina reglabila ZOZY 1xLED/3W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza, lampa de masa design minimalist scandinav Ellen Mini Dusty rose
De birou, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
JUST LIGHT. 11080-16 - Lampă de birou flexibilă FLEXI 1xE27/25W/230V albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Kanlux 36260 - Lampă de masă LARATA 1xE27/5W/230V albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă ADELLE 1xE27/60W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Atmosphera CARA 1xE14/25W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă DANA 1xE14/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă retro alb-gălbui reîncărcabile IP44 - Granny
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stoc
Lucide 24656/10/31 - Lampa de masa LED VARIO LED LED/8W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Redo 01-1815 - Lampă de birou LED TORSION LED/11W/230V albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza, lampa de masa design modern Fleur bej 2112115001 NL
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă BARI LED/6W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Nordlux - Lampă de masă LED reîncărcabilă, reglabilă ELLEN LED/2,8W/3,7V IP44 albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Globo ROBBY 57911TSA, 1xGU10/5W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Lampă de birou LED tactilă cu intensitate reglabilă și port USB REMUS LED/5W/230V albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Kanlux 32518 - Lampă flexibilă LED TONIL, 3,3W/230V, alb/auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 24868B - Lampă de masă JANIE 1xE14/40W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Sollux SL.1675 FLASH 1xE27/15W/230V alb
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 74070 - Lampă de masă SYLIRA 1xE14/40W/230V, crem
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Lampă LED reîncărcabilă dimabilă Markslöjd 108654 FIORE LED/2W/5V IP44 38cm alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Brilagi - Lampă LED pentru oglindă de baie TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 alb
De perete, cu protecție IP44
În stoc