

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflektor LED cu panou solar. Setarea culorii iluminării RGB. Se poate schimba intensitatea luminii. Instalare ușoară. Se încarcă în timpul zilei prin expunerea la soare. Poate lumina toată noaptea (autonomie de până la 14 ore). Control prin telecomandă (inclusă în pachet). Capacitatea bateriei: 12000 mA. Puterea panoului solar: 15 W. Tensiunea panoului solar: 5 V. Dimensiunile panoului solar: 29 x 35 x 1,5 cm. lungimea cablului de la panoul solar: 5 m. Baterie integrată LiFePO4 cu capacitate de 12000 mAh.
| Cu senzor mișcare | Da |
|---|---|
| Material | Metal, Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Tehnologie solară/RGB/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP66 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 150 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 150 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Capacitate | 12000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 14 h |
| Tip | Proiector LED/Corp de iluminat solar |
| Tensiune | 3,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 150 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | REFLECTOR Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Freestanding, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită