

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică practică cu senzor de mișcare. Având grad de protecție IP54, produsul este protejat complet împotriva apei, prafului și coroziunii. Raza de acțiune a senzorului: 8 m. Unghi de detecție: 120°. Timp de iluminare reglabil: între 1 secundă și 1 minut.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Lățime | Lăţime |
| Stil | Rustic |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | TEVIO Kobi, GARDEN LAMP Kobi |
| Producător | Kobi |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită