
Proiector LED solar cu senzor de mișcare LED/3,7V 3600mAh 4000K IP54
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară practică. Are grad de protecție IP44, care protejează împotriva stropirii cu apă. Alimentare prin panou solar. Se aprinde automat la întuneric la detectarea mișcării. 3 moduri de iluminare reglabile. Unghi de detecție: 90°. Rază de acțiune a senzorului: 6 m. Baterie: Li-ion 18650 2000 mAh (inclusă în pachet). Comutator mecanic ON/OFF plasat direct pe corpul lămpii.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Capacitate | 2000 mAh |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 3,7 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Series | ALVERO Brilliant |
| Producător | Brilliant |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, diametru
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită