
Aplică Aigostar 1xE27/60W/230V maro/negru
Din lemn, din metal, - bec tip LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica LED solară de perete. Iluminare perfectă pentru intrarea în casă, pentru aleea de acces sau terasă. Se încarcă cu ajutorul panoului solar. În carcasa lămpii se află un comutator ON/OFF. Acumulator încorporat: 3,7 V 2000 mAh Li-ion. Grad de protecție IP44 - protecție împotriva stropirii cu apă.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 2,5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 200 lm |
| Tip | Aplică solară |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 3,7 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,5 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 2000 mAh |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,5 W |
| Series | BLUET Zuma Line, SOLAR Zuma Line |
| Producător | Zuma Line |

Din lemn, din metal, - bec tip LED
În stoc

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 12V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită